Darmowy lub tani dostęp do internetu dla użytkowników sieci komórkowych.

Operatorzy sieci komórkowych w związku z panującą sytuacją wprowadzili szereg usług ułatwiających zdalną naukę swoim klientom, są to między innymi:
Sieć PLAY wprowadziła dla swoich klientów usługi „Bezpłatny dostęp do platform edukacyjnych” dające możliwość darmowego korzystania z platform edukacyjnych takich jak: Synergia firmy Librus lub UONET+ firmy VULCAN oraz „Zostań w domu z Play24 i zgarniaj dodatkowe gigabajty” raz na 3 dni dodawany jest darmowy pakiet danych w wysokości 1 GB, po wcześniejszym potwierdzeniu przebywania w swoim miejscu zamieszkania.O szczegółach której można przeczytać na stronie operatora pod adresem 

https://www.play.pl/zostanwdomu-z-play/#

Sieć T-MOBILE wprowadziła dla swoich klientów usługę „Co tydzień w prezencie paczki gigabajtów 

w aplikacji Mój T‑Mobile”, które przyznawane są bezpłatnie w różnych ilościach limitu transferu danych od 3 GB do 15 GB raz na tydzień.
O szczegółach można przeczytać na stronie operatora pod adresem

https://www.t-mobile.pl/c/jestesmy-tu-dla-ciebie

Sieć PLUS wprowadziła dla swoich klientów usługę „#zostańwdomu i włącz pakiet Internet”
w ramach usługi każdy abonent może aktywować bezpłatny pakiet danych w ilości 10 GB, po wykorzystaniu darmowego pakietu można aktywować kolejne pakiety danych w ilości 20GB za 10 zł.
O szczegółach można przeczytać na stronie operatora pod adresem

https://www.plus.pl/zostanwdomu-pakiety

Sieć ORANGE wprowadziła dla swoich klientów specjalną akcję wspierającą zdalną naukę, z której mogą skorzystać uczniowie i ich rodzice, studenci oraz nauczyciele mogą skorzystać z Orange Flex przez dwa miesiące za złotówkę miesięcznie. Na naukę otrzymają nawet 200 GB do wykorzystania w smartfonie, tablecie czy komputerze.
O szczegółach można przeczytać na stronie operatora pod adresem

https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/ruszyla-specjalna-akcja-orange-polska-wspierajaca-zdalna-nauke-nawet-200-gb-internetu-do-wykorzystania-z-kodem-eduflex/ 

Sieć AERO2 dla swoich klientów oferuje całkowicie darmowy dostęp do interentu (jednorazowa opłata – depozyt za wydanie karty w wysokości 20 zł, który po rezygnacji z bezpłatnego dostępu do internetu jest zwracany), operator jednak na korzystanie z darmowego internetu wprowadził ograniczenia takie jak ograniczenie prędkości transmisji danych do 512 kb/s oraz konieczność wprowadzenia specjalnie wyświetlanego kodu co 60 minut korzystania z internetu.
O szczegółach można przeczytać na stronie internetowej operatora pod adresem

https://aero2.pl/ 

 

(C) 2007 - 2020 Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Polityka cookies