Szanowni Państwo,

W związku z powrotem naszych dzieci do szkoły w dniu 26 października, w imieniu Rady Rodziców zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich rodziców i opiekunów o rzetelne stosowanie się do najnowszych obostrzeń oraz obowiązujących w szkole procedur i zaleceń Dyrektora. Jako Rada Rodziców chcielibyśmy, aby nasi podopieczni oraz pracownicy szkoły byli bezpieczni, dlatego musimy dopilnować, aby wewnętrzne wymogi i ustalenia Dyrektora były odpowiednio wypełniane.

                                                                             * * *

Gorąco apeluję, by z powodu rosnącej liczby zakażeń na Covid-19 zwracać szczególną uwagę na przestrzeganie przez nasze dzieci/wychowanków reżimu sanitarnego oraz zasad dystansu społecznego. Proszę o prawidłowe noszenie na terenie szkoły maseczek lub przyłbic (zakrywając nos i usta) oraz przestrzeganie zasad higieny osobistej.

Uprzejmie proszę, abyście Państwo codziennie przed wyjściem do szkoły wykonywali swoim dzieciom/wychowankom pomiar temperatury i w przypadku jej podwyższenia pozostawili dzieci w domu. Zadbajmy również, by nie przyprowadzać do szkoły uczniów, którzy mają jakiekolwiek inne, m.in.: katar, kaszel, ból głowy, biegunkę, utratę węchu czy smaku. Nie lekceważmy żadnych objawów chorobowych. Zadbajmy wspólnie o dobro całej naszej społeczności szkolnej w walce z pandemią.

Z życzeniami zdrowia,

przewodniczący Rady Rodziców

Stanisław Bednarski

(C) 2007 - 2020 Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Polityka cookies