Pierwsze spotkanie koordynatorów w ramach projektu Comenius odbyło się w Tureckim mieście Samsun, głównym porcie wybrzeża Morza Czarnego.

Wizyta rozpoczęła się w Istambule, gdzie dla koordynatorów zorganizowano spotkania z przedstawicielami kultury oraz dyskusje na temat promocji turystyki w Turcji.

Szkoła Kulukent 80. Yil Ilkogretim Okulu wpisała się w tradycję tureckiej gościnności. Dyrekcja wraz z nauczycielami oraz Urząd Miasta Samsun zapewniły uczestnikom  wysoki standard pracy, dzięki czemu w przyjaznej i miłej atmosferze sprawnie wyznaczono kierunki pracy w pierwszym etapie projektu.

Poznanie środowiska lokalnego, historii, kultury oraz przemysłu północno- wschodniego zakątka Turcji, pozwoliła uczestnikom Comeniusa zapoznać się z metodami promocji i reklamy danego regionu, a wymiana doświadczeń wpisała się jednocześnie w tematykę projektu „Globalne przedsiębiorstwo. Biuro informacyjno- turystyczne propagujące nasz region”.

 
(C) 2007 - 2019 Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Polityka cookies